Základní škola Praha – Kolovraty

21 Březen

Velikonoční jarmark ve školní družině

Ve středu 20. března 2024 jsme v naší školní družině uspořádali tradiční Velikonoční Jarmark a byli jsme nadšeni hojnou účastí dětí i rodičů. Děti se s radostí chopily prodeje a s úsměvem na tváři předváděly své ručně vyrobené velikonoční dekorace a dárky. Jejich nadšení a kreativita přinesly do prostředí jarmarku výjimečnou atmosféru.

Rodičům děkujeme za jejich hojnou účast a podporu. Vaše přítomnost na této události je pro nás velkým povzbuzením a oceněním naší práce. Bez vaší podpory by tato akce nemohla být tak úspěšná. Doufáme, že jste si užili tento společný zážitek a že jste našli na našem jarmarku inspiraci a radost.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další setkání při budoucích akcích ve školní družině.

Fotogalerie