Dne 25.1.2023 proběhne ve třídě 8.A beseda s Policií ČR. Proběhne od 8:55 do 10:45 , tedy místo vyučovacích hodin příslušných předmětů.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Mikas

email: kmikas@zskolovraty.cz

Den : 17/01/2023

Milí rodiče,

ráda bych Vás informovala o organizaci výjezdu do Polytechnických hnízd v Hostivaři v rámci hodin „Pracovních činností“ chlapců 8. ročníků:

Pracovní vyučování chlapců v 8. AB bude probíhat 19. a 26. 1. v Polytechnických hnízdech v SŠAI v Hostivaři. Vždy od 12:30 do 15:30

Žáci se naobědvají ve ŠJ v průběhu 4 vyučovací hodiny a pojedou vlakem v 11:58. Doprovod zajišťují vyučující Pč pí Mikas a p. Dovhanič.

Bude tak realizováno 8 vyučovacích hodin, proto budou hodiny 8. A v pondělí  a 8. B ve čtvrtek od 16. 1. do 10. 3. odvolány.

Děkuji pěkně

S pozdravem,
Kateřina Mikas, třídní 8.A

________________________________________________

Použití webové aplikace Bakaláři – návod pro rodiče/žáky

Naše adresa systému bakalář: https://bakalari.zskolovraty.cz/

První přihlášení

Při prvním přihlášení postupujte přes zapomenuté heslo.
Do zapomenutého hesla zadejte Váš email (rodič: e-mail, který předal škole pro komunikaci, žák: e-mail přidělený školou).

Obratem Vám dorazí do e-mailové schránky zpráva s předmětem „BAKALÁŘI – změna hesla“ z adresy bakalari@zskolovraty.cz.

Ve zprávě naleznete odkaz pro vytvoření nového hesla.

V horní části formuláře máte přihlašovací jméno, to si poznamenejte.
Do formuláře zadejte 2x heslo, které budete používat pro přístup do systému bakaláři.

Přihlášení do systému

Pro přihlášení zadejte přihlašovací jméno, které jste si poznamenali při vytváření hesla.

Přihlašovací jméno ve tvaru Xxxxxyyyyy je vygenerováno systémem, např.: Hlava35286 (jméno nelze měnit!)

Zadejte heslo, které jste si zvolili pro přihlašování do systému bakaláři.

Po přihlášení

Nástroje

Přehled přihlášení

Zde si můžete prohlédnout přehled svých prohlášení a filtrovat si je dle zadaného časového

období. Pokud objevíte nějakou podezřelou aktivitu (např. přihlášení z IP adresy, o které nic nevíte),

doporučujeme změnit své heslo v sekci Nástroje -> Změna hesla

Propojení účtů

Pokud máte více dětí na škole, je možné jejich účty spojit do jednoho a využít jednoho

přihlášení do systému pro zobrazení informací o všech dětech. Podrobný postup, jak toto provést,

naleznete v sekci 2.2 nahoře v tomto návodu.

Nastavení

V nastavení si můžete změnit jazyk Bakalářů na angličtinu, řazení domácích úkolů, zobrazení

aktuálního rozvrhu, případně si obnovit nastavení panelů na hlavní stránce

Mobilní aplikaci si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu nebo tabletu.

z příslušného obchodu, odkazy na aplikace najdete na přihlašovací stránce.

Po její instalaci zapište adresu https://bakalari.zskolovraty.cz/,

zadejte vaše uživatelské jméno a heslo, které jste si vytvořili.

Mobilní aplikace je vhodná pro rychlý přístup a přehled. Neobsahuje všechny funkcionality.