Základní škola Praha – Kolovraty

Třídní učitelka: Mgr. Jana Chalupová

jpavlisova@zskolovraty.cz


V pátek 15. 9. během 5. vyuč. hodiny  – Volba povolání – máme zajištěný pořad Jak vyzrát na přijímací zkoušky.

 

Vážení rodiče!

Vážení rodiče a žáci, dle dnešní dohody na poradě vedení došlo ke změně v organizaci prvního týdne. S ohledem na objem třídnických prací bude tedy probíhat definitivně takto:

ORGANIZACE PRVNÍHO ŠKOLNÍHO TÝDNE 4.9.2023 – 8.9.2023:

PO 4.9. – sraz všech žáků 9.A u školní jídelny Mírová v 7:45 hod. (viz mail zasílaný minulý týden všem rodičům). Společně doprovodíme naše nové prvňáčky do budovy Albína. Zde ukončení v 8:45 hod. a rozchod.

ÚT 5.9. – 8 – 12:35 hod. – třídnické práce a Třídnická hodina. Nutné s sebou již přezůvky a psací potřeby, nůžky, lepidlo na papír !!!

od 17:00 hod v učebně 9.A (přízemí nová budova Dřevostavba) úvodní Třídní schůzka (dobrov. příspěvěk Klubko, organizace a akce ŠR 2023/2024, aktualizace údajů žáků, seznámení s novým Řádem školy a Koncepcí domácí přípravy atd.).

ST , ČT, PÁ – 8 – 12:35 hod. Již se vyučuje dle nového rozvrhu do 12:35 hod.

Dovoluji si vás všechny touto cestou pozdravit z posledních dní prázdnin a věřím, že jste odpočatí a léto jste si užili naplno.
 V pondělí 4.9.2023 nebudeme zahajovat tradičně nový školní rok v budově Dřevostavby, ale všichni letošní deváťáci se sejdeme u naší školní jídelny na Mírové v 7:45 hod. Společně půjdeme přivítat na budovu Albína naše letošní prvňáčky, kde bychom měli být do 8:45 hod.
Zahájení nového školního roku 2023/2022 je vlastně pro mnohé společenská událost, proto prosím, abyste přišli vhodně- pokud možno „společensky“ oblečeni- budete zde v roli průvodců našich benjamínků. Pro prvňáčky je tento den rozhodně nadmíru důležitý a také určitě stresový. Společně se v pondělí pokusíme jejich první školní krůčky usnadnit.
 Pro vás všechny ten den bude také zlomový – naposledy nastupujete do školního roku na základní škole a v tom příštím již budete studenti středních škol… Takže v pondělí pravou nohou vykročit, s sebou pouze dobrou náladu a úsměv na rtech podmínkou !!!
  Moc se na vás všechny těší vaše třídní Jana Chalupová

 

Probíhá aktualizace.