1 Březen

Provoz školy od 1. 3. 2021 (8. 3. 2021)

Vážení rodiče, milí žáci,

naše škola je od 1. 3. 2021 uzavřena, včetně školní družiny a školní jídelny (pro MŠ).

• VÝUKA 8.3.2021

Od 8. 3. 2021 probíhá pro všechny žáky vzdělávání pouze distančním způsobem. Výuka bude probíhat dle  rozvrhů pro distanční výuku (rozvrhy naleznete na webových stránkách školy v záložkách jednotlivých tříd.

Zapůjčení notebooků

Pokud máte zájem o zapůjčení notebooku, obracejte se na paní hospodářku Janu Vlkovou: jvlkova@zskolovraty.cz.

Prosíme, žádejte pouze v nevyhnutelných případech. Ntb máme již omezený počet. Další nákupy řešíme.

• STRAVOVÁNÍ od 8.3.2021

Žáci ZŠ, kteří jsou vzdělávání distančním způsobem, mají nárok na dotovaný oběd.

Od 8. 3. bude v provozu školní jídelna, a to:

• pro žáky základní školy
  • zaměstnance školy
  • cizí strávníky.

Výdej obědů bude probíhat výhradně do jídlonosičů.

Vstup do školní jídelny je povolen pouze za přepokladu dodržení povinného zakrytí úst a nosu (žáci zdravotnická rouška, dospělé osoby respirátor) a dezinfekci rukou při vstupu.

Výdej obědů:

• jídelna K Poště 11:50 – 13:20,
  • jídelna Pod Zastávkou  11.45 – 13.15

Pokud o obědy nemáte zájem, je nutné již přihlášené obědy odhlásit. Dlouhodobé odhlášky je možné provést emailem na jidelna@zskolovraty.cz.

• OSTATNÍ

Od pondělí 8.3.2021 je zajištěn provoz tříd v ZŠ U Obory pro děti, jejichž rodiče pracují v IZS a dalších vyjmenovaných službách a profesích (viz vládní nařízení). V případě zájmu se obraťte na svého zaměstnavatele.

• Ošetřovné

Informace k ošetřovnému naleznete ZDE.

• Informace k omezení pohybu

Informace, formuláře  MVCR naleznete ZDE.