Základní škola Praha – Kolovraty

9 Říjen

Nová školní jídelna začíná vařit pro cizí strávníky

Dne 15.10.2020 začíná nově zrekonstruovaná školní jídelna (v ulici Pod Zastávkou) vařit a vydávat jídla i mimoškolním strávníkům.

Obědy budou vydávány pouze do jídlonosičů, a to vždy v době od 11:00 – 11:40, a to za dodržení zvýšených hygienických opatření strávníka (dezinfekce rukou + rouška). Konzumace oběda ve školní jídelně není pro cizí strávníky vzhledem k protiepidemickým opatřením do odvolání možná.

Oběd sestává z polévky, hlavního chodu a případně zákusku.

Cena oběda je 100,- Kč.

Objednávání a odhlašování obědů probíhá přes www.e-jidelnicek.cz a pomocí čipového systému. 

U vedoucí školní jídelny, paní Lenky Semerádové (K Poště 416/3 – horní školní jídelna, tel. 267 711 444), si nově příchozí strávník zakoupí čip (145,- Kč) a dostane přístupová hesla a instrukce k obsluze objednávkového systému.

Úřední hodiny pro vydání čipu vedoucí ŠJ:   PO – PÁ: 7:30 – 9:00, popřípadě po telefonické dohodě.