Základní škola Praha – Kolovraty

13 Září

Logická olympiáda – registrace do 30. září

O Logické olympiádě (soutěž organizuje Mensa ČR)

Logická olympiáda je určena všem žákům mateřských a základních škol (a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií) a studentům středních škol, kteří mají hlavu na svém místě a chtějí porovnat své síly s ostatními z celé České republiky.

Více o soutěži ZDE.

Registrace soutěžících do Logické olympiády 2016 bude zahájena 1. srpna 2016 a bude možná do 30. září 2016.

Každý, kdo chce soutěžit, se musí během srpna a září zaregistrovat pod svou e-mailovou adresou. Registrace z minulých let nejsou platné!

REGISTRACE ZDE.

Do několika minut po registraci systém vygeneruje přihlašovací heslo, které bude sloužit ke vstupu do profilu soutěžícícho a především pro přihlášení se do základního kola soutěže, které se bude vyplňovat on – line. Pokud přístupové heslo nedostanete, zkontrolujte spam a koš a případně si vyžádejte nové heslo na stránce Vstup do soutěže / Zapomněl jsem heslo.  Více informací o průběhu soutěže najdeš na záložce O SOUTĚŽI.