Základní škola Praha – Kolovraty

16 Červen

Sport není za trest ! – odstartováno

https://www.email.cz/download/k/sf8j-Qy2bYMQu8axP-NunZZndDs14QnjFeHGDrVHiK14q-zKOb8Bg3ppvHOG9cj_o4HUi60/P1110591.jpeg

V tělocvičně ZŠ Kolovraty začal ukázkovými tréninky projekt nazvaný Sport není za trest !, na kterém spolupracuje Studio Sport a ZŠ Kolovraty. Cílem je ukázat žákům z 1.-5. tříd základních škol krásy a taje tradičních míčových sportů a také základy gymnastiky, kterou potřebují ke každému sportu. Více než třicítka zájemců si vyzkoušela, jak vypadá opravdový trénink pod vedením zkušených trenérů Studia Sport, děti zjistily, co všechno je nutné se naučit, jak složité je ovládnout míč, ať je šišatý nebo kulatý. Základní tréninkové hodiny probíhají do konce června vždy v úterý a ve čtvrtek, třídenní sportovní camp se plánuje na předškolní dny 29.-31. srpna, vždy v ZŠ Kolovraty. Všechny informace najdete na příslušných webových stránkách kolovraty.cz, zskolovraty.cz a studio-sport.cz.

Fotografie ZDE.

PaedDr. Jiří Baumruk

studio-sport.cz