Základní škola Praha – Kolovraty

25 Květen

Dětský den – 30. května 2015 od 14.00 hod.

Dětský den s podtitulem Putování vesmírem se koná v sobotu 30. května od 14 hodin na fotbalovém hřišti v Kolovratech. Organizátoři věří, že i tentokrát bohatý program přiláká na sedm stovek dětí, jak tomu bylo v předchozích letech. Děti si mohou otestovat svoje znalosti z astronomie a vyzkoušet si svoji zručnost v nejrůznějších disciplínách na desítce stanovišť převážně v režii kolovratských a lipanských organizací, sdružení, spolků a klubů. Za správně vyřešené úkoly je čeká odměna. Soutěžní část bude doplněna programem se spoustou atrakcí a ukázek, z nichž nejzajímavější bude jistě pozorování astronomickými dalekohledy anebo závěrečné brouzdání Mléčnou dráhou neboli pěnou z hasičských stříkaček. Hlavním pořadatelem je opět Úřad Městské části Praha-Kolovraty.
 

 

Více informací ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *