Základní škola Praha – Kolovraty

22 Květen

Škola má talent

V pátek 15.5.2015  naše škola pořádala již 3. ročník soutěže Škola má talent. Akce se uskutečnila v kulturním sále U Boudů, a to se vší parádou. Žáci 3. až  5. tříd prezentovali své dovednosti a schopnosti v podobě aktivit, které si sami zvolili – zpěv, hru na hudební nástroj, sport, tanec, přednes básně, vyprávění vtipů. Skvělou náladu podpořila svým koncertem také naše školní rocková skupina Rockovraty. Celý dopolední program výborně moderovali Anežka Doubravová a Matěj Vymětal z V.A. Také všichni jejich spolužáci se výrazně zasloužili o přípravu a  zdárný průběh tohoto projektu. Nelehký úkol měla odborná komise s vyhodnocením celé soutěže, protože „talentů“ má naše škola hodně, a vybrat ty nejlepší dalo zabrat.

 

Porota rozhodla takto:

1. místo:                Natálie Bašková     /  3.C , aerobik
2. místo:                Alexandra Dupuy   /  5.A,  hra na akordeon

3. místo:                Kateřina Voborská  / 3.B,  zpěv
                             Jakub Otřísal           / 4.A,  hra na klarinet
                             Lucie Pokorná         / 4.C,  přednes básně

Cena poroty:          Rockovraty

Další  umístění:

4. místo:                Adam Chlumecký   / 4.B,  hra na klavír
                             Veronika Šustová    / 5.A,  hra na flétnu

Fotografie z akce naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *