Základní škola Praha – Kolovraty

26 Červen

Strašidelný les – Den páťáků

Stalo se již tradicí, že se žáci pátých tříd loučí s mladšími spolužáky dnem plným zábavy a sportovních soutěží. Den páťáků třídy 5. A  měl letos podtitul „Začarovaný les“ a tematicky mu bylo nakloněno také počasí. Díky ranní spršce vylezli ze svých úkrytů slimáci, žížaly, šneci a další vlhkomilná havěť, což káplo do noty našim příšerkám organizátorům. Vlhko ani bláto nikoho neodradilo a den se opravdu vydařil. Žáci 3. a 4. tříd se vraceli sice unavení, ale spokojení. Přesvědčit se můžete sami ZDE.

5. B si připravila sportovní program pro 1. a 2. třídy, který proběhl v nové budově.

Organizátorům patří dík za skvělou přípravu i realizaci akce.
 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *