základní škola Praha – Kolovraty

26 Červen

Poslední volná místa v italském Cesenaticu

Vážení rodiče,

nabízíme poslední volná místa na prázdninovém pobytu pro rodiče s dětmi v italském Cesenaticu. Slunce, moře, sport, společné tvoření – to je Cesenatico.  Leží přímo v srdci Romagna,  již 7x získalo ocenění za kvalitu vody. Jednoduché ubytování, výborná strava plná zeleniny a ovoce, pozvolný přístup do moře, hřiště, vlastní pláž. Každý má své lehátko a slunečník. Možnost výletů – Delfinárium, výlet lodí, zábavné parky, Miniatury, San Marino, Benátky, Rimini…
 

 

V loňském roce měl pobyt velký úspěch u dětí i rodičů. Program je zaměřen na společné tvoření  – šperky, bubínky, malování kamínků, indiánské kresby na tělo, cvičení na pláži, hry  a nebo nic, jen klid a odpočinek  podle vlastní potřeby. Večerní procházky historickým městečkem plným hudby, obchůdků, zábavy a krásných historických lodí. Cena 6 890,- termín  22.8 . –  30.8. V ceně je doprava  autobusem  /příjemná cesta přes noc/, plná penze, nocleh, lehátko se slunečníkem, zdravotnice.  Doprovod a program  zajišťují paní Daniela Krausová, paní učitelka Jana Šlajerová a jako zdravotník jede paní Renata Vosáhlová. Přihlášky nebo dotazy u paní Jany Šlajerové, tel.: 603 878 652, janasla@seznam.cz.

Fotografie místa pobytu najdete ve fotogalerii ZDE.