Základní škola Praha – Kolovraty

13 Květen

Stříbro pro naše finalistky ve vybíjené

Naše družstvo dívek po úspěšném vítězství ve vybíjené Prahy 10 postoupilo do krajského finále ASŠK ČR . Hned po příjezdu nám bylo všem jasné, že tentokrát proti nám stojí opravdu vítězná družstva jednotlivých pražských částí. Děvčata se ale nedala zastrašit a po malých krůčcích postupovala až ke stříbrné medaili. A tak malá škola v Kolovratech opět ukázala, že sem chodí báječné a šikovné děti.
 

 

Všem moc blahopřejeme.

Družstvo děvčat :

5. třída – Nováčková Karolína, Špejzlová Martina, Bartošíková Sára, Kocourková Tereza, Bernardová Markéta, Krejčí Daniela, Krňanská Markéta,
4. třída – Kubatíková Bára, Červenková Zuzana, Očadlíková Klára, Dupuy Alex
3. třída – Šachová Kateřina

Příprava a doprovod: Jana Šlajerová

Foto naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *