základní škola Praha – Kolovraty

13 Květen

Soutěž v recitaci v anglickém jazyce

Ve středu 30.4. proběhla soutěž v recitaci v anglickém jazyce.

Z třídních kol postoupila vždy tři nejlepší vystoupení. Podle pravidel se mohli přihlásit jednotlivci i skupinky ( max. 4 žáci ). Ve třetích třídách šlo o zpěv nebo recitaci, čtvrté třídy měly povoleny i dramatické scénky. Vystoupení některých dětí byla opravdu velmi nápaditá a zdařilá. Dětem nechyběly dobré nápady ani originalita. Bohužel se dostavila i tréma, ale celkově se soutěž velmi povedla.
 

 

Děkuji všem, kteří se soutěže zúčastnili a děkuji kolegyním, které se podílely na organizaci a hodnocení soutěže.

M.Kotzyová

Výsledková listina

3. třídy

1. Michaela Martínková 3.B.

2. Lucka Pokorná, Yia Ji Zhang Shuo 3.C.

3. Matěj Kadlus 3.A.

4.a 5. třídy

1. Alexandra Dupuy 4.A.

2. Jakub Heřmánek, Lukáš Bartoš 4.A.a 4.B.

3. Zuzana Červenková, Anna Mačková 4.B.