Základní škola Praha – Kolovraty

23 Duben

Pomáháme Karolínce

Vážení rodiče a přátelé školy,

jak jste si jistě všimli, snaží se naše škola pomáhat těm, kteří pomoc druhých potřebují. Každoročně díky Vám přispíváme například na fond SIDUS, určený dětem umístěných dlouhodobě v nemocnicích. V letošním roce bychom naši pomoc rádi zkonkretizovali a nasměrovali ji na konkrétního človíčka. Díky upozornění jedné z maminek se nám podařilo navázat kontakt s rodinou Karolínky Dyrynkové. Karolínce budou v září 4 roky, bydlí v Hlinsku v Čechách a má vrozenou vadu, která ji neumožňuje postavit se na nožičky.

 

 
 

Holčičce bychom mohli pomoci sběrem plastových víček. Za nasbíraná víčka dostanou její rodiče finanční obnos, který mohou použít na nákup vozíčku.

Věříme, že se s námi do této formy pomoci zapojíte a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Za rodiče Karolínky předem děkujeme.

https://www.email.cz/download/i/4W7E1HqGX71XVxFoHe5h-E168xaNqN0w3SETApANWhxR-kNM9iAVLDGEO069kMdaeJxTZuY/Sn%C3%ADmek%2006.03.2014%20013.jpg
 

Údaje i fotografie jsou zveřejněny se souhlasem zákonných zástupců dítěte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *