Základní škola Praha – Kolovraty

23 Duben

Kolovratský velikonoční jarmark

V sobotu 12.dubna 2014 jsme zhlédly na Kolovratském jarmarku loutkové představení “ Šípková Růženka „. Tuto pohádku připravili žáci naší základní školy, pod vedením paní učitelky Ivany Bouškové. Děti hrály s nadšením, chutí a radostí. Bylo vidět, že divadlo je baví. Je to zásluha paní učitelky, která děti pěkně vedla a připravila vtipný a hezký scénář. Pohádka pobavila určitě i návštěvníky jarmarku, kteří se zájmem sledovali malé herce. Nám oběma se představení libilo a oceňujeme statečnost a šikovnost dětí, které hrály jak zkušení herci.

 

 

Lenka Holubová a Dagmar Bárová, vychovatelky ŠD

Fotografie z představení naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *