Základní škola Praha – Kolovraty

11 Říjen

Pomáháme

Vážení rodiče, milé děti,

stejně jako v minulém, také v letošním školním roce navázala naše škola spolupráci s fondem SIDUS – obecně prospěšnou společností, která si klade za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po finanční i materiální stránce.

Projekty pro tento školní rok:

  • dětská hra Můj malý Dinopark (pro žáky 1. roč.)

Děti si postaví svůj vlastní DinoPark,  naučí se rozeznávat nejznámější dinosaury, přiřadit jednotlivým dinosaurům jejich charakteristický znak a seřazovat je podle velikosti či druhu obživy. V každé hře naleznete dárek v podobě volné vstupenky do skutečných DinoParků po celé ČR. K náhledu ZDE.

Cena hry Můj malý DinoPark: 39,- Kč

  • dětská hra Jen na vlastní nebezpečí (pro žáky 2. -5. tříd)

Žáci základních škol se účastní projektu „Jen na vlastní nebezpečí“, který spočívá v sestavování a vytváření vlastních komunikačních značek. Žáci si při práci s publikací rozvíjí zábavnou formou slovní zásobu, komunikační dovednosti a vlastní kreativitu. Jednotlivé značky mohou měnit a tvořit opakovaně. K náhledu ZDE.

Cena hry Jen na vlastní nebezpečí: 39,- Kč

Zakoupením každé hry přispějete na léčbu mnoha dětským pacientům prostřednictvím Fondu Sidus.

Partneři fondu SIDUS:

  • Pediatrická klinika UK 2.LF Fakultní nemocnice v Motole
  • Dětská Klinika Fakultní nemocnice Olomouc

 

Více informací naleznete ZDE.

HRY SI ŽÁCI MOHOU ZAKOUPIT PROSTŔEDNICTVÍM TŘÍDNÍ UČITELKY/UČITELE!

Děkujeme, že pomáháte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *