Základní škola Praha – Kolovraty

19 Říjen

Online seminář pro rodiče

Vážení rodiče, dne 25. 10. od 17 hodin jsme pro Vás zajistili webinář týkající se virtuálního světa. Podrobnější informace naleznete níže.

NEZNÁMÁ ZÁKOUTÍ virtuálního světa – délka 2 h

Poznejte aktuální trendy a současné hrozby v kyberprostoru, ve kterém se pohybují vaše děti. Cílem interaktivního semináře s hranými scénkami   je propojit „počítačové přistěhovalce“ s mladou internetovou generací – vysvětlit, že „počítačoví domorodci“ nejsou díky technologiím, které rádi používají, odsouzeni k horšímu životu.

  • Nebezpečí sociálních sítí (Instagram, TikTok)
  • Problematika závislosti (nomofóbie, syndrom FOMO)
  • Hraní počítačových her (s důrazem mikrotransakce)

Webinář proběhne na tomto odkazu – https://www.portusplus.cz/kolovraty/