Základní škola Praha – Kolovraty

19 Říjen

Webinář pro rodiče

Vážení rodiče,

na základě pozitivních zkušeností z minulého školního roku jsme pro vás opět připravili webinář k problematice současných hrozeb v souvislosti s využíváním kyberprostoru.
Realizátorem webináře je společnost Portus Prachatice, se kterou naše škola již několik let spolupracuje.

Termín konání: 20.10.2021 v 17.00 hod.

Odkaz pro přihlášení: www.portusplus.cz/stream

Anotace k webináři:

NEZNÁMÁ ZÁKOUTÍ virtuálního světa
Poznejte aktuální trendy a současné hrozby v kyberprostoru, ve kterém se pohybují vaše děti. Cílem interaktivního webináře s hranými scénkami  a možností chatu  je propojit „počítačové přistěhovalce“ s mladou internetovou generací – vysvětlit, že „počítačoví domorodci“ nejsou díky technologiím, které rádi používají, odsouzeni k horšímu životu.