Základní škola Praha – Kolovraty

18 Únor

Sport Kids Camp

,,Vážení rodiče,
v návaznosti na naši novou spolupráci se Sport Kids Camp, Vám zasíláme nabídku přihlášení Vašeho syna/dcery na letní sportovní příměstský kemp Sport Kids Camp. Jedná se o akci pro děti ve věku od 5 let, která zahrnuje širokou nabídku sportovních aktivit a jejímž cílem je v dětech probouzet co největší lásku ke sportu, nadšení z pohybu a motivaci zlepšovat se. Trenéři se zaměřují na sportovní rozvoj, ale také osobnostní růst dětí. Sport, zábava, kamarádi a super trenéři, to je léto se Sport Kids Camp 2021!
 
Vybrat si můžete z několika turnusů:
1. turnus: příměstská forma, 19.-23.7. 2021: ZŠ Horáčkova, Praha 4 – Pankrác
2. turnus: forma s přespáním, 3.-10.7. 2021: OPEN GATE SCHOOL, Babice u Prahy
3. turnus: příměstská forma, 9.-13.8. 2021: ZŠ Dolní Břežany
4. turnus: příměstská forma, 16.-20.8. 2021: ZŠ Poláčkova, Praha 4 – Budějovická
 
Více se o kempu dozvíte na tomto odkazu, kde najdete také jednoduché epřihlášky na všechny turnusy léta 2021. Přihláška je nezávazná, pokud by se některá z akcí nemohla konat z důvodu COVID situace, organizátoři ručí za navrácení částky za kemp ve výši 100%. Závazné přihlášky se odvezdávají v květnu.