Základní škola Praha – Kolovraty

8 Říjen

Logická olympiáda – šesťáci

Upozorňujeme všechny zaregistrované žáky šestých ročníků, že test základního kola Logické olympiády pro kategorii B (žáci 2 .st ZŠ a víceletých gymnázií) je možno řešit od 8. do 14. 10. 2020 včetně.

Do soutěže děti vstoupí na stránce „Vstup do soutěže“ zadáním emailu a hesla, které obdrželi po registraci. Pokud přístupové heslo nemají, vyžádejte si nové heslo zde.

K samotnému testu se dostanou po přihlášení kliknutím na odkaz „Vypracovat test“. Testy kola spustíte na všech prohlížečích – Google Chrome, Mozilla Firefox od verze 6.0 nebo Internet Explorer od verze 11. Před spuštěním si připravte tužku a poznámkový papír, můžete použít kalkulačku, všechny ostatní pomůcky jsou zakázané. Na vyřešení soutěžních úkolů žáci mají 30 minut. Po spuštění on-line testu jej nelze přerušit!!

Výsledky kategorie B se dozví soutěžící i učitelé ve svém uživatelském profilu po ukončení a vyhodnocení základního kola v sobotu 17. 10. 2020.

Hodně štěstí 🙂