Základní škola Praha – Kolovraty

16 Září

Ozdravný pobyt na horách 26.- 31.1.2020

Vážení rodiče,

blíží se doba zimního ozdravného pobytu s lyžováním. Ubytováni budeme letos v horském hotelu Žižkova bouda, který se nachází 1,9 km od centra Pece pod Sněžkou, přímo na sjezdovce ESO. Děti budou mít jednoduše a účelně zařízené pokoje s vlastním umyvadlem.  Na patře budou k dispozici společné koupelny a toalety. Po letitých zkušenostech mohu s klidem říci, že je to pro děti to nejlepší řešení.

V letošním roce nabízíme zájemcům i jízdu na snowboardu. Připomínáme, že celý pobyt je určen pokročilejším lyžařům, tedy dětem, které již umí lyžovat. Odjezd bude v neděli 26.1. kolem poledne (začínáme večeří) a návrat v pátek (končíme snídaní).

Vedoucím pobytu je opět M.Kotzyová.

Přihlášku naleznete zde.