Základní škola Praha – Kolovraty

9 Květen

Seminář pro rodiče – Virtuální svět (15.5.2019 od 17.00 hod.)

Vážení rodiče,

zveme Vás na seminář Ing. Petra Šmída (ředitel Portus Prachatice, o.p.s) – Virtuální svět, ve kterém Vám bude vyprávět o moderních technologiích ve vztahu k dětem, nebezpečí sociálních sítí (Instagram, TikTok), používání smartphonů a hraní počítačových her.

Seminář jsme pro Vás připravili na 15.5.2019 od 17.00 hod. v budově Mírová

Hlavním cílem semináře je seznámit účastníky s jednotlivými formami kyberkriminality, včetně nejnovějších fenoménů (zejména mobilní zařízení – smartphony a tablety) způsobem přijatelným pro začátečníky i pokročilé uživatele informačních technologií. Zvláštní pozornost bude věnována problematice sociálních sítí (Facebook, Instagram, TikTok) a on-line počítačových her, které zažívají s nástupem dostupného mobilního internetu obrovský boom.