Základní škola Praha – Kolovraty

1 Říjen

Lyžařský pobyt v Krkonoších 2019

Vážení rodiče,

blíží se doba zimního ozdravného pobytu s lyžováním. Ubytováni budeme opět v nekuřáckém pensionu Vraní bouda v Peci pod Sněžkou (1095 m nad mořem). Chata leží přímo v horní části sjezdovky Zahrádky a poskytuje úchvatný pohled na panorama Studniční hory, Obřího dolu, Sněžky a Růžové hory. Vzhledem ke své poloze nabízí i využití běžeckých tratí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pobyt je určen pro pokročilejší lyžaře, tedy děti, které se již dovedou samy obléknout do lyžařského a hlavně samy nasednout na vleky. Děti si budou moci vzít i běžky (pokud mají). Letos budeme lyžovat i v pátek!

Přihlášku lze stáhnout ZDE, bližší informace u p. u. Kotzyové (michaelakotzyova@seznam.cz)

Termín: 13.1. – 18. 1. 2019