Základní škola Praha – Kolovraty

24 Květen

Vysvětlení ke zprávě o výskytu podezřelé osoby v šedém Chevroletu

Vážení rodiče,

v minulých dnech byla na webových stránkách školy zveřejněna zpráva o výskytu podezřelé osoby v šedém Chevroletu. Ukázalo se, že se jedná o nedorozumění, kdy žák naší školy mylně vyhodnotil situaci a domníval se, že je lákán do auta. Ve zmiňovaném šedém Chevroletu tedy nebyla podezřelá osoba, nýbrž dvě ženy – místní obyvatelka se svou matkou, které v tu chvíli komunikovaly mezi sebou.

Žák i jeho rodiče postupovali zcela dle pravidel a doporučení a ihned informovali policii, za což děkujeme. Jsme rádi, že se situace rychle vysvětlila a omlouváme se tímto majitelům šedého Chevroletu za nepříjemnosti při vyšetřování.

Veřejnost tímto ujišťujeme, že je vše v naprostém pořádku.

Děkujeme všem za spolupráci.