Základní škola Praha – Kolovraty

30 Září

Lyžování v Krkonoších 15. 1. – 20. 1. 2017

Vážení rodiče,

také v letošním školním roce nabízíme pro Vaše děti (lyžaře) zimní ozdravný pobyt s lyžováním. Pojedeme do Krkonoš do Pece pod Sněžkou na chatu Viktorka. Chata je přímo na jedné z nejatraktivnějších sjezdovek v ČR Zahrádky, která je vhodná jak pro nejmenší děti, tak i pro pokročilejší lyžaře. Pobyt je určen pro děti, které nejsou lyžaři začátečníci a umí se obout, obléci, nastoupit a vystoupit z lanovky /sedačky/, vleku. U každého družstva jsou s dětmi 2 dospělí. 
 
Termín: 15.1. – 20.1. 2017
Přihláška ZDE

Závaznou přihlášku s podpisem odevzdejte prosím tř. učitelce/li co nejrychleji, počet dětí je omezen.

Předběžná cena pobytu: 4000,- Kč (ubytování a doprava) + skipas cca 2000,- Kč

Záloha:  2 000, – Kč
Bližší informace: Mgr. Martina Ritterová (vedoucí pobytu)    tel:  603 481 228