Základní škola Praha – Kolovraty

10 Červen

Jsme první!!!!

Vážení rodiče a přátelé školy,

s radostí Vám oznamujeme, že Základní škola Praha-Kolovraty získalo ve sběrové soutěži Pražských služeb a. s. PRVNÍ MÍSTO. Sledujte ZDE. Toto umístění je výsledkem aktivního přístupu nejen žáků naší, ale celých rodin a kolovratské veřejnosti, k třídění odpadu a ochraně životního prostředí. Děkujeme!

V letošním školním roce jsme celkem nasbírali celkem 53,14 t papíru, za který škola získala 122.222,– Kč. K tomu je potřeba ještě přičíst finanční odměnu za první místo ve výši 23.000,-. Kč
Celkový výnos za sběr ve školním roce 2014/15 je tedy úžasných 145.222,- Kč.

 

Finanční prostředky budou použity na nákup vybavení a pomůcek školy.

 

Generální ředitel společnosti Pražské služby a.s. pozval 20 nejlepších žáků sběračů + doprovod na prohlídku třídící linky a sběrného dvora v sídle společnosti v Praze 9, ul. Pod Šancemi 444/1  a následně  na předání cen jednotlivým sběračům.

Konečné pořadí tříd a jednotlivců ve školním kole budeme ještě chvíli „tutlat“. Napětí povolí při slavnostním vyhlášení výsledků školní soutěže 25.6.2015.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *