Základní škola Praha – Kolovraty

17 Září

Testování IQ pro zájemce přímo v naší škole (Mensa ČR)

Vážení rodiče,

ve spolupráci s Mensou ČR jsme pro Vás připravili možnost otestování IQ Vašeho dítěte přímo ve škole.
 

 

Společnost Mensa provádí základní testování IQ prostřednictvím mezinárodně uznávaného standardizovaného testu schváleného mezinárodním dozorčím psychologem společnosti. Nad správností prováděných testování dohlíží  psycholožka Mensy ČR – PhDr. Dagmar Jílková.

Test trvá 40 minut. Každý, kdo se zúčastní mensovního testu, dostane potvrzení o absolvování s udaným IQ. Toto potvrzení má mezinárodní platnost. Účastníkům, kteří dosáhnou v testu výsledku na úrovni percentilu 99 – 100 (IQ 130 a více), bude nabídnuto členství v Mense ČR. Testování je určeno pro všechny od 5 do 100 let. Testy jsou neverbální a kalibrované podle věku.

Výsledky testování jsou důvěrné a budou sděleny pouze zákonným zástupcům dětí.

Více o testování ZDE.

Termín: 1. 10. 2014 (testování proběhne v dopoledních hodinách v prostorách školní jídelny)

Pokud máte o testování vašeho dítěte zájem, vyplňte přihlášku a souhlas zákonného zástupce. Přihlášky budou dětem rozdány třídními učiteli. Návratnost přihlášek je 28.9.2014 (odevzdávat TU).

 

Cena testování pro žáky školy je 150,-Kč/os – tuto částku hradí rodiče, peníze testující vybere od dětí na místě oproti dokladu o zaplacení.
S sebou: tužku (pero, propisku), souhlas zákonného zástupce s testem, 150,- Kč.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *