Základní škola Praha – Kolovraty

21 Březen

Turnaj v dámě – finále v Pardubicích

18. 3. se v Pardubicích konal finálový turnaj projektu Dáma do škol „Think Big Cup“. Turnaje se zúčastnili čtyři ve školním kole nejlépe umístění žáci, aby změřili své síly s hráči z nejrůznějších koutů Čech i Moravy.

Lukáš Bartoš z 4. B  se umístil na krásném 4. místě, Filip Slanina z 4.A  na 5. místě, Jakub Heřmánek z 4.A na 7. místě a Adam Hofman z 5.A obsadil 15. místo z 2O soutěžících v této kategorii.

 

 

Medaile nám tedy unikla o pár bodů, ale zato jsme alespoň získali zkušenosti do dalších klání. A jako bonus jsme ještě našli čas na prohlídku starého města, navštívili i krásný pardubický zámek a samozřejmě nakoupili pravý pardubický perník.

Fotografie z turnaje naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *