Základní škola Praha – Kolovraty

12 Březen

Letní zájezd pro rodiče s dětmi – Itálie

Již druhým rokem naše škola pořádá letní zájezd pro rodiče s dětmi do slunné Itálie.

Pod vedením paní učitelky Šlajerové, Krausové a paní zdravotnice Vosáhlové prožijeme letos opět týden plný koupání, pohody, legrace, tvoření, cvičení…Budeme vyrábět vlastní buben, malovat své opálené tělo, společně stavět z písku, vyrábět šperky /korálkování/, malovat kamínky, ráno cvičit na pláži 5 tibeťanů. Všichni – rodiče i děti, si společně vyzkouší 1. pomoc pod odborným vedením. Také nechybí možnost výletů / San Marino, loď s rybími specialitami a tancem, Benátky…

Fotografie z loňského pobytu naleznete ve fotogalerii ZDE.

 

 
 

Podrobné informace naleznete ZDE.

Přihlášku naleznete ZDE. (odevzdat včetně zálohy do konce dubna)
 

„Slunce, moře, sport a spousta zábavy – to je to, co Cesenatico je. Leží přímo v srdci riviéry Romagna, Casenatico již 7x získalo ocenění za kvalitu vody a vybavení, je ideálním místem pro strávení dovolené pro celou rodinu. Uspokojí i nejnáročnější a nejvšestrnnější sportovce – vodní sporty, atletika, aqapark, cyklistické stezky, bruslařská dráha, golf, ale i rodiny s malými dětmi a seniory – pozvolný přístup do moře, dětské hřiště, vlastní pláž...“

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *