Základní škola Praha – Kolovraty

31 Říjen

Dětský fotbalový pohár 2014

Pražský fotbalový svaz (PFS) pořádá každoročně Dětský fotbalový pohár, kterého se mohou zúčastnit žáci z prvních a druhých tříd základních škol v Praze. Ve spolupráci s fotbalovým klubem Sokol Kolovraty nabízíme možnost zapojit se do turnaje také našim žákům.

 

Tomáš Reitmeier – držitel trenérské licence C UEFA Graasroots, který v místním fotbalovém družstvu Sokol Kolovraty trénuje mladší přípravku, dne 13.11. od 13. hodin předvede na hřišti Na Parkáně zájemcům ukázkový  „trénink“. Vyzvednutí družinových žáků a jejich odvod zpět do družiny je zajištěn.

Zájemci z 1. a 2. tříd se nahlásí u třídní učitelky.

Leták k akci naleznete ZDE.
Informace o Dětském fotbalovém poháru naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *