Základní škola Praha – Kolovraty

7 Květen

Děti ze 2. A, 3. A a 3. C na Orlíku

Týden od 29. 4. do 3. 5. 2024 jsme strávili na škole v přírodě blízko Orlické přehrady. Celý týden nás provázelo sluníčko, týden to byl aktivní, avšak chvílemi pěkně náročný.
V pondělí jsme se plavili na velké lodi až ke Žďákovskému mostu. Pěšky jsme došli k tajemné hrobce rodu Schwarzenberků. V zámku jsme se dozvěděli, kolik mají knih v zámecké knihovně a spočítali jsme pistole a bambitky na chodbách zámku Orlík. V místním vodním světě jsme poznávali ryby, které žijí ve Vltavě.
Každá třída si našla strom KLÍČOVNÍK, na kterém rostou klíče ke vzpomínkám na školu v přírodě.
                                                                                                                                                                                                                                             děti ze 2. A, 3. A, 3. C
Fotografie si můžete prohlédnout ZDE.