Základní škola Praha – Kolovraty

27 Červen

Konzultace se školní psycholožkou i o prázdninách

Milí rodiče a žáci,
s radostí se vám představuji jako nová školní psycholožka na ZŠ Kolovraty, kde od května figuruji.

Jsem tu pro všechny žáky školy, jejich rodiče a učitele. Můžete se na mě obracet v náročných situacích, týkajících se nejen školy, ale i dalších oblastí života. Mým cílem je vytvořit bezpečné a důvěrné prostředí, ve kterém mohou žáci mluvit o tom, co prožívají, co je trápí. Budu se snažit být tady pro vás, případně nasměrovat na další vhodnou podporu.

Ráda bych také informovala, že budu k dispozici i během letních prázdnin. Někdy mohou nastat situace, kdy je zapotřebí okamžité pomoci či krizové intervence. Proto jsem připravena poskytovat podporu i v letních měsících. Ve škole můžu být pro případ zájmu o osobní konzultaci v těchto dnech: 11. 7., 14. 7., 18. 7., 25. 7., 1. 8.,25. 8., 29. 8.. O prázdninách je ale vždy nutné mě předem kontaktovat a na schůzce se předem domluvit, nejlépe na mailu: psycholog@zskolovraty.cz

Přeji všem krásné léto!

Mgr. Anna Balášová, školní psycholožka