Základní škola Praha – Kolovraty

5 Říjen

Lyžařský pobyt v Krkonoších 14. 1. – 19. 1. 2018

Vážení rodiče,

také letos organizuje naše škola zimní ozdravný pobyt s lyžováním. Ubytování se nám podařilo zajistit v nekuřáckém pensionu Vraní bouda v Peci pod Sněžkou ( 1095 m. nad mořem). Chata leží přímo v horní části sjezdovky Zahrádky a poskytuje úchvatný pohled na panorama Studniční hory, Obřího dolu, Sněžky a Růžové hory. Vzhledem ke své poloze nabízí i využití běžeckých tratí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pobyt je určen pro pokročilejší lyžaře, tedy děti, které se již dovedou samy obléknout do lyžařského a hlavně samy nasednout na vleky. Děti si budou moci vzít i běžky (pokud mají). U každého družstva jsou 2 vedoucí.

Termín: 14.1. – 19. 1. 2018

Přihláška na ozdravný pobyt na horách ZDE
Závaznou přihlášku s podpisem odevzdávejte co nejrychleji p. u. Kotzyové, počet dětí je omezen.

Cena zájezdu je 5 000,- Kč

Zálohu 2 000,-Kč bude třeba zaplatit do 10. 11. 2017

Bližší informace: M.Kotzyová (vedoucí pobytu) michaelakotzyova@seznam.cz