Základní škola Praha – Kolovraty

25 Únor

Školní kolo turnaje v dámě

Dne 24.2. proběhlo v naší škole školní kolo turnaje v dámě. Soutěž pro školu zorganizovala Česká federace dámy ve spolupráci s Domem UM.  Škola zajistila vnitřní organizaci turnaje /přihlášky, propagaci, učebnu, dozor, fotodokumentaci/, zástupci federace České dámy zajistili hrací materiál, diplomy, medaile a 4 rozhodčí. Hlavním rozhodčím soutěže byl mistr České republiky pan Václav Křišta. Školního kola se zúčastnilo 39 žáků od 1. do 5. tříd. Soutěžící zápasili téměř 4 hodiny. Vítězové postupují do pražského finále v Domě UM 15. 5. 2015.
 

 

Po tvrdém boji se nejlépe umístili:

1. Filip Slanina (5. A)
2. Mirek Danda (3. C)
3. Lukáš Bartoš (5. B)

Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v krajském finále.

Fotografie z akce ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *