Základní škola Praha – Kolovraty

4 Březen

„Praha plná počítačů aneb Pokus o vytvoření rekordu sběru vysloužilých počítačů a notebooků“

Dovolujeme si vás informovat o připravované ekovýchovné akci, která proběhne na území hl. m. Prahy v dubnu 2014, a to ve spolupráci hl. m. Prahy, kolektivního systému Asekol a agentury Dobrý den. Tato akce s názvem „Praha plná počítačů aneb Pokus o vytvoření rekordu sběru vysloužilých počítačů a notebooků na území Prahy“ bude na všech sběrných dvorech hl. m. Prahy (pro MČ Praha 22, Praha – Benice, Praha – Kolovraty, Praha – Královice, Praha – Nedvězí sběrný dvůr ul. Bečovská 939, Praha – Uhříněves, tel. 731 122 905) zahájena dne 1. 4. 2014 v 9:00 hodin a ukončena dne 3. 4. 2014 v 15:00 hodin.
 

 

V uvedeném termínu bude všem občanům a právnickým subjektům umožněno na sběrných dvorech odložit své staré počítače a notebooky bezplatně a v jakémkoliv množství. Celá akce proběhne za plného provozu všech sběrných dvorů a jejich provoz nebude touto akcí přerušen ani omezen. Sběrné dvory je tedy možné i v průběhu akce ze strany občanů standardně využívat k odložení všech druhů odebíraných odpadů, včetně ostatních typů vysloužilých elektrozařízení. Po ukončení sběru vysloužilých počítačů a notebooků budou výsledky soutěže kolektivním systémem Asekol zpracovány a následně zveřejněny na www.asekol.cz a http://envis.praha-mesto.cz. Nejúspěšnější městské části budou kolektivním systémem Asekol předány i věcné ceny. Výsledek soutěže pak bude zapsán agenturou Dobrý den do České knihy rekordů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *