Základní škola Praha – Kolovraty

14 Červen

Úspěch školy v celorepublikovém finále Kinderiády

12. června 2013 proběhlo v Edenu celorepublikové finále 15. ročníku Kinderiády. Soutěže se zúčastnilo 42 družstev škol z celé republiky. Družstvo naší školy ve složení: Kateřina Šáchová, Alexandra Dupuy, Karolína Nováčková, Michaela Ondroušková, Karolína Čechová, František Hruška, Matyáš Král, Matyáš Jetmar, jakub Knapp a Tomáš Vála, obsadilo v konečném hodnocení 8. místo a je tak nejlepší z pražských škol. Naše žákyně Karolína Nováčková vybojovala „zlato“ v hodu kriketovým míčkem.O skvělém umístění našich sportovců vyšel v dnešním Deníku článek, který naleznete zde.

Všem našim reprezentantům blahopřejeme!

Poděkování dále patří paní učitelce Šlajerové, třídním učitelkám žáků a také rodičům.

 

PDF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *