základní škola Praha – Kolovraty

25 Listopad

Schola Pragensis

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás upozornit na konání veletrhu vzdělávání.

26. ročník veletrhu vzdělávání Schola Pragensis proběhne online a bude zahájen ve čtvrtek 25. listopadu 2021 v 10.00 hodin živým přenosem ze studia z Kongresového centra Praha. Přenosy budou pokračovat až do soboty 27. listopadu 2021. Ale ani poté Schola Pragensis online neskončí, nýbrž bude pokračovat až do konce února 2022, kdy budou průběžně poskytovány důležité informace o možnostech vzdělávání v hlavním městě Praze a zejména pak budou k dispozici jednotlivé prezentace škol – vše na: www.scholapragensis.online ZDE

Aktuální informace k veletrhu naleznete také na Facebooku a Instagramu.

APLIKACE PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ!
Operační systém iOS (Apple) – Apple Store
Operační systém Android – Google Play

Oficiální zpráva pro žaky a rodiče