Základní škola Praha – Kolovraty

20 Květen

Pozor změna – školní stravování pro žáky zařazené do vzdělávacích skupin od 25.5.2020

Vážení rodiče, po zvážení možností školní jídelny a díky vysokému nasazení personálu kuchyně vám sdělujeme, že jsme schopni zajistit teplé jídlo do jednorázových obalů, a to všem žákům zařazeným do vzdělávacích skupin od 25.5.2020, jejichž rodiče o stravování projeví zájem.

Pro přihlášení stravování využijte dotazníku na webových stránkách školy.

Dotazník bude otevřen 20.5. od 10.00 hod do 21.5. do 12.00 hod. V souvislosti s GDPR uvádějte pouze křestní jméno dítěte a unikátní kód (mají všichni – jedná se o kód , který uvádíte při všech platbách škole jako variabilní symbol). Dotazník neposílá potvrzující email, na konci dotazníku se vám zobrazí informace, že byl dotazník úspěšně odeslán.

Dopňující informace:
– žáci, kteří jsou zaregistrováni i na odpolední činnosti budou oběd konzumovat ve třídě
– žáci, kteří po dopoledních činnostech končí, si oběd v jednorázovém obalu vyzvednou v jídelně (odchod k výdeji a vyzvedávání jídla bude probíhat pod vedením určeného pedagoga za dodržení bezpečnostních opatření).

Prosím, pokud máte možnost zajistit si stravování dětí doma (jste li doma), zvažte využití této možnosti. Situace je velmi náročná a možnosti školní kuchyně jsou opravdu limitované.

Děkujeme za pochopení.

Odkaz na formulář zde