Základní škola Praha – Kolovraty

10 Květen

Školní kolo turnaje v dámě

V pátek 4. května proběhlo v naší škole již tradičně školní kolo turnaje v dámě. Na tuto akci se děti vždy moc těší. Letos byla opět hojná účast, téměř 40 žáků od prvních do pátých tříd. Bojovalo se od začátku až do konce. Na pražském finále budou naši školu reprezentovat 4. nejlepší hráči, spolu se Štěpánem Vlčkem to bude ještě Vojta Vilím z 5.A, Prchal Vojta ze 3. C  a nakonec absolutní vítěz školního kola Jakub Bohuslav ze 4. A . Nikolas Gurmu  a Vlasta Vondruška, kteří se dělí o 5. a 6. místo na finále sice nepojedou, ale přesto jim náleží pochvala za skvělé umístění.

Finále přeboru žáků pražských škol proběhne tento pátek v Domě UM, , Pod Strašnickou Vinicí 23, Praha 10.

V sobotu pak zveme všechny zájemce na Mistrovství ČR žáků a juniorů v české dámě v 9.30 hod také v Domě UM. Podrobné informace ZDE.

Jana Šlajerová
školní metodik prevence