Základní škola Praha – Kolovraty

29 Srpen

Informace k pobytu v Itálii 2017 (pobyt pro žáky 5. ročníků)

Termín: 15. – 24. 9. 2017

Místo: Kemp Spinnaker v lázeňském městečku Porto San Giorgio na Palmové riviéře

Cena: 5 500 Kč

V ceně zájezdu je zahrnuta: doprava klimatizovaným autobusem, ubytování v bungalovech kompletně vybavených (sociální zařízení, kuchyňka s lednicí), strava – plná penze (dětem vaří český kuchař)

a pitný režim. Pláž vzdálená 4 minuty od ubytovacího komplexu je písčitá s drobnými kamínky a s pozvolným vstupem do moře. Pláž je pro děti bezpečná. V ubytovacím komplexu obchod a restaurace.

K dispozici na místě: služby delegáta, zdravotník, hřiště na volejbal a kopanou. Možnost zapůjčení kol, různé výlety, návštěva místních atraktivních trhů a přístavní kolonády. Během pobytu navážeme kontakty s místní školou, plánujeme společné akce.

Doprovod: třídní učitelé, paní zástupkyně Jana Pavlisová a paní učitelka Michaela Kotzyová, dle počtu přihlášených další pedagog.

V ceně není zahrnuto cestovní pojištění – každé dítě musí mít minimálně základní cestovní pojištění (před odjezdem nutno doložit)

S sebou je nutné mít: platný pas (ze zákona 3 měsíce), souhlas zákonných zástupců s vycestováním dítěte, prostěradlo a povlečení na polštář a přikrývku, vlastní ručníky, boty do vody, kolíčky na prádlo, kapesné dle uvážení rodičů.