základní škola Praha – Kolovraty

2 Září

Zahájili jsme školní rok 2016/17

Dne 1. září jsme zahájili školní rok 2016/17. Tento den byl významný zejména pro naše nové prvňáčky, ti si zasloužili slavnostní přivítání. Využili jsme tedy krásného počasí i příjemného prostředí před budovou Albíny Hochové a malým školákům popřáli hodně úspěchů.

Za městskou část žáčky přivítal a obdaroval pěknou knížkou pan starosta Mgr. Antonín Klecanda a za zaměstnance školy děti pozdravila ředitelka školy Mgr. Vladimíra Reinerová. Každý nový školák dostal pamětní list a tričko s logem školy.

Po slavnostním zahájení se děti odebraly v doprovodu rodičů do tříd, kde pokračoval program prvního školního dne pod vedením třídních učitelek Mgr. Moniky Pikardové, Mgr. Štěpánky Nýčové a Mgr. Jany Lapešové.

Fotografie ZDE.