Základní škola Praha – Kolovraty

29 Září

Prázdninový pobyt rodičů s dětmi u moře v Itálii

V závěru letošních prázdnin naše škola letos poprvé zorganizovala prázdninový pobyt pro rodiče s dětmi v přímořském městečku Cesenatico, pár kroků od písčité pláže. Účastníci prožili týden plný sluníčka i letních bouřek, příjemného koupání, výborného italského jídla a procházek do blízkého historického městečka plného krásných obchůdků. Mohli navštívit neodmyslitelné místní trhy, vydat se na výlet do San Marina či výlet lodí, odpočívat, zažít mnoho legrace, vyrobit krásné výrobky, uzavřít nová přátelství. Pobyt byl zpestřen výtvarným programem pro malé i velké. Poslední týden prázdnin rodičům vyhovoval, a tak bychom z této akce rádi udělali pravidelnou nabídku.  Termín na příští rok je tedy stanoven opět na poslední týden prázdnin.

Přihlášky můžete posílat na e-mail: janasla@seznam.cz, popř. se objednávejte u paní učitelky Šlajerové.         

Fotografie z pobytu naleznete ve fotogalerii – Cesenatico.   

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *