Základní škola Praha – Kolovraty

16 Září

Volby do školské rady

Vážení rodiče,

vzhledem k blížícímu se konci funkčního období současných členů školské rady z řad oprávněných osob (dle § 167 bodu 6 a 8 školského zákona, který stanoví, že „funkční období člena školské rady zvoleného v řádných volbách je tříleté a funkční období člena školské rady zvoleného v doplňkových volbách končí shodně s s funkčním obdobím členů školské rady zvolených v řádných volbách“) , proběhnou dne 10.10.2013 řádné volby do školské rady ZŠ Praha-Kolovraty. Návrhy kandidátů je možné podávat v kanceláři školy do 23.9.2013 do 15. hod.

Všechny informace k způsobu a průběhu voleb a k podávání návrhů na kandidáty naleznete zde.

Formulář návrhu na kandidáta naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *